Inter pas Salah - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Inter pas Salah

NULL NULL
15/06/2015

Klubi italian , Inter janë duke e përgatitur një ofertë për mesfushorin Mohamed Salah. Fiorentina e ka opsionin që ta zgjatë huazimin e tij nga Chelsea por Egjiptiani mund të vendos ta lë klubin.

Interi sezonin e kaluar e përfundoi në pozitë jo të mirë dhe dëshiron ta përforcoj skuadrën në mënyrë që ta siguroj një vend për Champions League.