Inter dëshiron ta rikthejë Biraghin (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Inter dëshiron ta rikthejë Biraghin (VIDEO)

NULL NULL
11/08/2019

Skuadra italiane, Inter Milan, është e interesuar që ta rikthejë mbrojtësin Cristiano Biraghi.

Futbollisti 26 vjeçar nuk ka pasur asnjë paraqitje për Nerazzuri. Sidoqoftë ai ka shkëlqyer në Firencë, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Tani si duket Biraghi ka krijuar përshtypje të mira tek skuadra Inter Milan dhe për këtë arsye kjo e fundit dëshiron që ta rikthejë atë gjatë nënshkrimeve verore.

klankosova.tv