13:30, 16 Shtator 2019

Instagrami i Nicole Scherzinger i është rikthyer normalitetit pasi dikush ia hakoi.

Një imazh i postuar të dielën dhe i parë nga afro katër milionë ndjekës të saj, ku 41 vjeçarja paraqitej pothuajse e zhveshur dhe paralajmëronte ‘kasetën e saj seksi’, ishte bërë me photoshop.

Fotografia e rreme u fshi pas rreth një orë e gjysmë por mijëra fansa tashmë kishin pëlqyer atë.

Konkurs Pune

Lexo më shumë