Iniesta All In - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Iniesta All In

NULL NULL
13/05/2015
Andreas Iniesta pas kualifikimit në finale të Championsit është edhe me optimist për sukseset e reja nga skuadra e Barcelonës. Ai thotë se po e parandien se Barcelona do të fitojë të gjithë trofetë e mundshëm në këtë edicion.

“Po e ndiej s do të fitojmë të gjithë trofetë e mundshëm. Kjo s’do të jetë e lehtë, por ne do t’ia dalim”, tha Iniesta, i cili me pas lavdërojë edhe shokët e skuadrës Messi, Suarez dhe Neymar.

“Ne kemi tre lojtarë të mëdhenj në sulem, dhe ata mund të bëjnë diferencën në secilën ndeshje”, ka shtuar Iniesta, i cili vazhdon të mbetet ndër lojtarët më të mirë në skuadrën që po drejtohet nga Luis Enrique.