Info Magazine: Lirije Kajtazi dhe Besa Baftiu - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Info Magazine: Lirije Kajtazi dhe Besa Baftiu

NULL NULL
17/12/2015

Në emisionin Info Magazine të Klan Kosovës me fillim nga ora 17:30 në studio me Kushtrim Sadikun t ftuar janë deputetet: Lirije Kajtazi nga LDK-ja dhe Besa Baftiu nga Lëvizja Vetëvendosje.

Debati do të zhvillohet rreth aktualitetit politik, bllokadës së Kuvendit, hedhjes së gazit lotsjellës, dalja nga kriza dhe gjithsesi edhe fjalimi i fundvitit të presidentes Jahjaga i mbajtur sot.