Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Info Magazine: Lirije Kajtazi dhe Besa Baftiu

NULL NULL
17.12.2015 17:00

Në emisionin Info Magazine të Klan Kosovës me fillim nga ora 17:30 në studio me Kushtrim Sadikun t ftuar janë deputetet: Lirije Kajtazi nga LDK-ja dhe Besa Baftiu nga Lëvizja Vetëvendosje.

Debati do të zhvillohet rreth aktualitetit politik, bllokadës së Kuvendit, hedhjes së gazit lotsjellës, dalja nga kriza dhe gjithsesi edhe fjalimi i fundvitit të presidentes Jahjaga i mbajtur sot.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.