Info Magazine: Ismet Beqiri - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Info Magazine: Ismet Beqiri

NULL NULL
13/04/2018

Sekretari i Përgjithshëm i LDK-së, Ismet Beqiri, është i ftuar në Info Magazine të Klan Kosovës.

A do të iniciojë LDK-ja mocion mosbesimi për qeverinë Haradinaj?

Cilat janë zhvillimet brenda LDK-së derisa kreu i partisë është kthyer në Kosovë por është akoma në trajtim shëndetësor?

Nëse ka zgjedhje këtë vit, kush do të jetë kandidati i LDK-së për kryeministër?

Këto dhe shumë tema të tjera aktuale lidhur me zhvillimet politike në Kosovë dhe brenda LDK-së do të diskutohen sot në Info Magazine.

Ndiqeni me fillim nga ora 17:30 në Klan Kosova.

Mos e humbisni!