Info Magazine: Albulena Haxhiu

Info Magazine: Albulena Haxhiu

2 muaj më parë

Lëvizja Vetëvendosje ka njoftuar se ka nisur procedurën për rrëzimin e Qeverisë së drejtuar nga Avdullah Hoti.

Për këtë kryetemë të ditës e ftuar në Info Magazine është nënkryetarja e Vetëvendosjes Albulena Haxhiu, njofton Klan Kosova.

A kanë marrëveshje paraprake me PDK-në për ta arritur synimin e rrëzimit të Qeverisë aktuale, a do të ndikojë negativisht për partinë inicimi i mocionit në kohë pandemie dhe përgjigje të tjera mund t’i mësoni sot në Klan Kosova.

Info Magazine më fillim nga ora 17:30.

Mos e humbisni!