16:50, 28 Shkurt 2020

 

Në edicionin e sotëm të Info Magazine do të flitet për zhvillimet e fundit rreth heqjes së pjesshme të taksës nga Kryeministri Albin Kurti.

Gjatë emisionit do të diskutohet edhe për reagimin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës rreth mosheqjes së plotë të tarifës, saktësisht të emisarit për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell.

Të ftuar në studio për të folur për këtë temë janë: Astrit Panxha nga Klubi i Prodhuesve të Kosovës, Drilon Gashi – analist politik dhe Ismail Tasholli – analist politik.

Ndiqeni në  Klan Kosova me fillim në orën 17:30.

Mos e humbisni!

Konkurs Pune

Lexo më shumë