Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

IML-ja kaplohet nga zjarri, punonjësit evakuohen nga ndërtesa (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 08:39

Sot në mëngjes disa zyre të Institutit të Mjekësisë Ligjore janë kapluar nga zjarri.

Klankosova.tv përmes burimeve mëson se punonjësit janë evakuuar nga ndërtesa derisa zyrat janë duke u djegur.

Sipas këtij burimi, bëhet fjalë për tri zyre në katin e sipërm të ndërtesës.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.