Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ilirianës i ndodhi e papritura në kuzhinë (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 08:56

Iliriana për pak sa nuk u dogj derisa po gatuante në kuzhinë.

Banorja e Big Brother VIP Kosova pati në dorë tiganin kur një lugë i ra brenda dhe kjo ka bërë që vaji të dalë jashtë.

Nga kjo, pësoi pak edhe Santiana, por fatmirësisht asgjë serioze tek asnjëra prej vajzave, njofton Klankosova.tv.

Ndiqni momentin.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.