IKPSHK ndihmohet me pajisje nga Fakulteti i Bujqësisë (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

IKPSHK ndihmohet me pajisje nga Fakulteti i Bujqësisë (VIDEO)

NULL NULL
17/04/2020

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike po ndihmohet edhe nga një institut tjetër.

Është Qendra Hulumutuese e Bujqësisë dhe Veterinarisë e Fakultetit përkatës që tashmë ka dhuruar pajisje, ndërsa e ka gati edhe një kontigjent që ndihmon në analizimin e testeve, njofton Klan Kosova.

Kronikë nga Dafina Jegeni