Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ibrahimoviç dëshiron më shumë lojë

NULL NULL
nga Shpend Spahija 27.02.2023 08:50

Milan regjistroi fitore si vendas kundër Atalanta, me rezultatin 2-0, në përballjen e se dielës mbrëma në kuadër të xhiros së 24 në “Serie A”.

Përveç 3 pikëve, pozitive nga ky ballafaqim ishte rikthimi i Zlatan Ibrahimoviç pas lëndimit të gjatë, duke e bërë paraqitjen e parë në sezonin 2022/23.

“Kam vuajtur shumë, por u riktheva dhe po ndihem shumë mirë. Nuk jam këtu që të luaj për 5-6 minuta, dëshiroj ta luaj gjithë ndeshje”, tha Ibrahimoviç pas ndeshjes.

Sulmuesi suedez u inkuadrua në lojë si zëvendësues i Olivier Giroud në minutën e 74 të takimit.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.