Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

I ndërrohet vendi flamurit të Kosovës në objektin e komunës në Zubin Potok (FOTO)

NULL NULL
30.05.2023 11:06
Flamuri i Kosoves Zubin Potok

Pjesëtarët e Njësisë Speciale të Kosovës kanë hequr flamurin e Kosovës nga hyrja e objektit të Komunës së Zubin Potokut dhe e kanë vendosur një kat më lart.

Kurse, protestuesit që janë para objektit të komunës, e të cilët janë në numër më të vogël se dje, kanë vendosur flamurin serb në një shtyllë pranë komunës./Kosovapress

Flamuri i Kosoves Zubin Potok
Flamuri i Kosoves Zubin Potok

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.