“I jap 100 mijë euro për bamirësi nëse fitoj”, Stresi e komenton deklaratën e Artanit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“I jap 100 mijë euro për bamirësi nëse fitoj”, Stresi e komenton deklaratën e Artanit (VIDEO)

NULL NULL
03.03.2023 11:24
Arkimed Lushaj

Stresi e ka komentuar deklaratën e Artanit se nëse do ta fitonte Big Brother VIP Kosova, do t’i jepte 100 mijë euro për bamirësi.

Reperi shqiptar ka diskutuar gjatë për këtë deklaratë me Mbresën dhe Melisën në lavanderi.

Se çka tha ai e kuptoni duke klikuar videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.