I dorëzuari u përgjua në bisedë me Thaçin - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

I dorëzuari u përgjua në bisedë me Thaçin

NULL NULL
10/05/2015
Sami Ukshini, njëri nga tre udhëheqësit e grupit të armatosur që janë dorëzuar mbrëmë ishte pjesë e bisedave të përgjuara dhe të publikuara nga lideri të opozitës, Zoran Zaev në një nga konferencat e tij të mëhershme.

Në këtë bisedë Sami Ukshini komunikon me liderin e PDSh-së, Menduh Thaçi.

Biseda nuk ka të bëjë asgjë thelbësore por vetëm dëshmon raportet e afërta në mes  të dyve, përcjell Alsat.

Biseda u regjistrua me datën e 28 shkurtit 2012. Nga LSDM thonë se jorastësisht kanë zgjedhur që të publikojnë këtë bisedë të liderit të PDSH-së, Menduh Thaçi dhe Sami Ukshini dhe se nuk  përjashtohet mundësia që ditëve në vazhdim të publikojnë edhe biseda të tjera mes këtyre dyve.