Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

I detyronin të paguanin 600 euro për termin vize, arrestohen dy persona

NULL NULL
01.02.2023 09:56

Dy persona janë arrestuar në Prishtinë, pasi të njëjtit dyshohet se kanë detyruar qytetarët që për çdo termin vize të paguajnë në vlerë 600 euro.

Dy të dyshuarit, pas intervistimit janë dërguar në mbajtje. /Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.