"Humba 7 vjet të jetës me Lewis Hamilton" - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Humba 7 vjet të jetës me Lewis Hamilton”

NULL NULL
03/10/2015

Nicole Scherzinger duket të jetë e dëshpëruar me të kaluarën e saj.

Ajo e ka pranuar se i ka humbur 7 vjet të jetës së saj me kampionin e Formula 1, Lewis Hamilton.

Këngëtarja e dikurshme e grupit Pussy, e cila ishte në një lidhje të gjatë me kampionin Hamilton afërsisht një dekadë, ka folur për gjendjen e saj zemërthyer pas ndarjes tragjike, transmeton Klan Kosova.

Në një intervistë me moderatorin Wendy Williams, Nicole ka thënë se nuk i besohej se i ka humbur tërë ato vjet me Lewis për shkak se lidhja e tyre nuk përfundoi as me martesë e as me familje.

Nicolee

Mirëpo prapë se prapë, ajo ka thënë se është mirë edhe pas ndarjes.

Këngëtarja ka thënë se beson shumë në fat dhe se gjithçka ndodh për një arsye.

Nicole and Lewis