19:35, 28 Janar 2020

Pas vdekjes tragjike të basketbollistit Kobe Bryant, të gjithë kanë reaguar me dedikime prekëse.

Një të tillë e ka bërë edhe këngëtarja e famshme Rihanna, njofton Klan Kosova.

“Ende nuk mund ta besoj…ende nuk po mund t’i gjej fjalët e duhura. Po na mungon njeri. Zoti pastë mëshirë për familjen e Bryant dhe të familjeve që humbën më të dashurit e tyre!”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se ish-ylli i LA Lakers, Kobe Bryant humbi jetën tragjikisht bashkë me të bijën 13 vjeçe, Gianna dhe shtatë persona të tjerë më 26 janar, pas përplasjes së helikopterit që po udhëtonin.

 

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë