Labi: Jam mësuar të digjem vetë, por jo të tjerët - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Labi: Jam mësuar të digjem vetë, por jo të tjerët

NULL NULL
05/09/2018

“Ndoshta ju mendoni që jam “pishmangji”, kur thoni se i ra “pishman” për të tërhequr më shumë klikimet, por e keni gabim. Lëvizjet politike, bëhen në favor të ecurisë sime personale në karrierë.”, ka sqaruar deputeti, lidhur me polemikat për dorëheqjen e tij nga AKR-ja.

Nëpërmjet llogarisë së tij Facebook, ai ka thënë se politikën nuk po e bën me popull dhe se kërkesa e tij nuk rezulton në dëm të qytetarit.

“Unë dua të qoj gurin në vendin e vet. Jam mësuar të digjem vetë, por jo të tjerët, keni boll dëshmi”, ka shtuar Tahiri.

Ai ka lutur mediat që mos ta shtrembërojnë kërkesën  e tij:  “Me lini pak me punët e mia e më leni pak të marrë frymë”, ka përfunduar ai.