Hoxhaj viziton Thaçin e Veselin: Historinë e lirisë s’mund ta ndryshojë askush - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hoxhaj viziton Thaçin e Veselin: Historinë e lirisë s’mund ta ndryshojë askush

NULL NULL
18.03.2023 19:13
Enver Hoxhaj ne vizite ne Hage

Deputeti i PDK-së, Enver Hoxhaj, ka vizituar dy ish-kryetarët e kësaj partie, Hashim Thaçin e Kadri Veselin në Hagë.

Hoxhaj tha se Thaçi e Veselin janë “të vendosur e besimplotë që drejtësia do të triumfojë”.

“Historinë e lirisë nuk mund ta ndryshojë askush”, shkroi  Hoxha, transmeton Klankosova.tv.

Kujtojmë se për vizitë te ish-krerët e UÇK-së sot në Hagë për vizitë ishte edhe kryetari i Mitrovicës, Bedri Hamza.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.