Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hoti dhuron libra për nxënësit fitues të Skenderajt dhe Drenasit

NULL NULL
16.01.2020 17:38

Koordinatori Nacional për Kulturë, Rini dhe Sport, Rexhep Hoti, nesër pritet të bëjë shpërndarjen e librave për nxënësit fitues të nivelit komunal të garës nacionale në Dituri dhe Kreativitet Kulturor e Mendim Kritik në komunën e Drenasit.

Ceremonia e ndarjes së shpërblimeve bëhet në Shtëpinë e Kulturës në Drenas, transmeton Klan Kosova.

Po ashtu, nesër nga ora 14:00 Hoti, do të bëjë shpërndarjen e librave për nxënësit fitues të nivelit komunal të garës nacionale në Dituri dhe Kreativitet Kulturor e Mendim Kritik në komunën e Skenderajt. Ceremonia e ndarjes së shpërblimeve bëhet në Qendrën e Kompetencës në Skenderaj.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.