Himena: Nuk kam ardhur në Big Brother për "followersa" e as për famë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Himena: Nuk kam ardhur në Big Brother për “followersa” e as për famë (VIDEO)

NULL NULL
03.02.2023 09:02

Mbrëmë në Big Brother Vip Kosova u mbajt darka e të nominuarve me pyetjet pikante.

Prej të nominuarve të kësaj jave është edhe Himena, e cila tregoi për arsyen që ka hyrë në shtëpinë më të madhe në vend.

“’Followersat’ dhe famën i kam pasur jashtë. Njerëzit më njohin si shkrimtare dhe i lexojnë librat e mia. Unë ata adhurues që i kam i vlerësoj shumë”.

“Kam ardhur ta sfidojë vetveten, nuk është patjetër të fitojë, çdo ditë jam duke mësuar diçka të re”, ka thënë Himena.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.