Herolind Shala prezantohet në skuadrën e tij të re

Herolind Shala prezantohet në skuadrën e tij të re

NULL NULL
nga Jon Ajeti 1 month më parë

Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës, Herolind Shala, nuk është larguar nga futbolli norvegjez.

Tash e tutje, ai do ta bartë fanellën e skuadrës së Starbaekut, njofton Klan Kosova.

Klubi nga kryeqyteti norvegjez ka bërë të ditur se Shala do të jetë pjesë e tyre të paktën deri në verën e këtij viti.

Misioni kryesor i Shalës dhe skuadrës së tij të re mbetet kualifikimi për në gara evropiane.

Ndryshe, kjo është skuadra e tetë në karrierën e mesfushorit 29 vjeçar.

klankosova.tv