''Heroi'' që vdiq për një grua - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

”Heroi” që vdiq për një grua

NULL NULL
17/06/2015

Një njeri i cili u përpoq për të shpëtuar një grua, pasi ajo kërceu mbi një linjë hekurudhore, ka vdekur pasi të dy u goditen nga një tren që erdhi përballë.

Dëshmitarët e asaj ngjarje e thirrën ‘’hero’’ pasi ai pa gruan mbi atë linjë dhe ndaloi makinën e tij në Kent, për të ndaluar vdekjen e saj, transmeton Klan Kosova.

Ai thuhet se kishte vënë re atë grua që po qëndronte në urën e këmbësorëve dhe nxitoj për ta shpëtuar.

Njeriu që u mundua të shpëtojë atë grua ka vdekur menjëherë pas plagëve të rënda që ka marrë.