Hendboll: Kosova të mërkurën luan kundër Bosnjë e Hercegovinës - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hendboll: Kosova të mërkurën luan kundër Bosnjë e Hercegovinës

NULL NULL
07.03.2023 08:51
Kosova Hendboll

Të mërkurën me fillim nga ora 20:15, Kosova zhvillon një ndeshje tejet të rëndësishme në kuadër të EURO 2024.

“Dardanët” do të luajnë kundër Bosnjë e Hercegovinës.

Ndeshja luhet në “Pallatin e Rinisë dhe Sporteve”, në Prishtinë.

Kjo lojë pritet të jetë ndeshja kryesore e kombëtarës tonë/ Klankosova.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.