Haxhiu: Pse askush s'i dënoi kërcënimet e deputetëve për Demarkacionin? - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Haxhiu: Pse askush s’i dënoi kërcënimet e deputetëve për Demarkacionin?

NULL NULL
01/03/2017

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga Lëvizja Vetëvendosje, Albulena Haxhiu ka thënë se “deputetët e Kuvendit, që nga gushti i vitit 2015 (koha kur është nënshkruar marrëveshja) janë kërcënuar për të votuar demarkacionin dhe jo për të mos e votuar atë”.

“Madje kërcënimet kanë ardhur direkt nga Mustafa, Thaçi dhe Veseli! Këto kërcënime kanë qenë shpesh edhe publike! Pse askush nuk i dënoi këto? Askush, as ambasadorët”, ka shkruar Haxhiu në llogarinë e saj në Facebook, transmeton Klan Kosova.