Hathaway e kalon shtatëzaninë me sportivitet - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hathaway e kalon shtatëzaninë me sportivitet

NULL NULL
17/12/2015

Aktorja Anne Hathaway është në muajt e parë të shtatëzanisë, e si duket këtë gjë ajo e ka marrë me shumë sportivitet.

Bukuroshja është fotografuar në New York e veshur me rroba sportive, transmeton Klan Kosova.

33 vjeçarja dukej shumë rehat teksa të mërkurën po e pinte kafen e mëngjesit.

Hathaway është e martuar me Adam Shulman dhe të dy janë në pritje të fëmiut të parë të tyre.

anne2

anne3