Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hashim Thaçi në Romë

NULL NULL
02.05.2015 18:37

Ministri i Punëve të Jashtme Hashim Thaçi ka kaluar ditën rrugëve të Romës.Ai madje nuk ka hezituar të ulet në rrugë dhe të qëndroj për ca kohë derisa një artist po e portretizonte.

Në rrjetin social ka bërë të ditur se rrugëve të Romës, tek Shkallët Spanjolle ka takuar artistin nga Drenica, veteranin e UÇK-së ,Agim Asllanin.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.