Harry Styles e refuzon një rol në filmin e Rob Marshall - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Harry Styles e refuzon një rol në filmin e Rob Marshall

NULL NULL
04.04.2023 21:21
Harry Styles

Këngëtari britanik Harry Styles e ka refuzuar një rol për të luajtur në një film.

Ai kishte për të luajtur rolin e Princ Disney në filmin “Little Mermaid” me regji të Rob Marshall.

Këtë gjë e bëri të ditur Marshall, i cili tha se ka biseduar me Harryn për specifikat e rolit të tij, por ai nuk e pranoi.

Këngëtari ka aktruar edhe në disa filma të tjerë si “Don’t Worry Darling” dhe “My Policeman”, shkruan People, transmeton Klankosova.tv.