Haradinaj thërret qytetarët në protestën e të mërkurës - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Haradinaj thërret qytetarët në protestën e të mërkurës

NULL NULL
14/12/2015

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka lëshuar një videodeklaratë në llogarinë e tij në Facebook, ku u ka bërë thirrje qytetarëve që të marrin pjesë në manifestimin e ardhshëm të opozitës, i cili do të mbahet në Pejë, këtë të mërkurë në ora 12:00.

“Qytetar të Pejës dhe të Dukagjinit ashtu si dikur që kemi ditur të jemi bashkë, të bëhemi përsëri për t’i kundërshtuar marrëveshjet”, thotë ndër tjera Haradinaj, njofton Klan Kosova.