Haradinaj-Stublla shpreh ngushëllime tek familja e tre kosovarëve të vdekur nga aksidenti në Gjermani

Haradinaj-Stublla shpreh ngushëllime tek familja e tre kosovarëve të vdekur nga aksidenti në Gjermani

NULL NULL
2 javë më parë

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Meliza Haradinaj-Stublla, ka shprehur ngushëllime në familjen Krasniqi të Rahovicës së Ferizajt, e cila ka humbur tre anëtarë nga një aksident në Zvicër.

“Javë e trishtë për mërgatën tonë!”

“Isha sot për ngushëllime në familjen Krasniqi të Rahovicës së Ferizajit, bashkë me kryetarin e degës së AAK-së në Ferizaj z.Xhavit Zariqi për t’u shprehur solidaritetin dhe gatishmërinë e plotë timen dhe të Qeverisë së Kosovës që t’u qëndrojmë afër familjes në përballjen me këtë tragjedi të rëndë”, ka shkruar Haradinaj-Stublla në rrjetin social Facebook