Haradinaj: Shteti, ekonomia dhe drejtësia janë tre motive të shenjta për ne - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Haradinaj: Shteti, ekonomia dhe drejtësia janë tre motive të shenjta për ne

NULL NULL
20/08/2019

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka thënë se shteti, ekonomia dhe drejtësia janë tre motive të shenjta për vizionin e Aleancës.

Ai ka shtuar se aprovimi i fuqishëm i konceptit 100 për-qind shtet është pikënisja që të orientohet tërë energjia në proceset e brendshme zhvillimore, njofton Klan Kosova.

Më poshtë mund ta lexoni shkrimin e plotë të tij në Facebook.

klankosova.tv