20:30, 21 Gusht 2019

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, priti sot një grup të studentëve të huaj.

Ai atyre u tregoi se taksa nuk hiqet dhe se Serbia po e pengon dialogun.

Ai u tregoi atyre edhe për të arriturat e qeverisë të cilën e drejtoi, njofton Klan Kosova.

Kronikë e përgatitur nga Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë