Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Haradinaj: Në Prekaz, aty ku buron liria

NULL NULL
17.02.2023 11:31

Në 15-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka bërë homazhe te varrezat e dëshmorëve në Prekaz.

Me këtë rast, Haradinaj ka thënë se nderimi për Jasharajt është i përhershëm.

“Në Prekaz, aty ku buron liria. Nderimi është i përhershëm për Jasharajt dhe Kryekomandantin Adem Jashari, të cilët ndryshuan rrjedhën e historisë sonë të re”, ka thënë Haradinaj.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.