Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Haradinaj me kostum shkon në fitnes, dëshmon formën e lartë fizike (VIDEO)

NULL NULL
22.10.2023 13:01
Ramush Haradinaj

Shpesh dëshmon se sportin e ka shumë në qejf.

Krahas angazhimeve politike, ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, gjen kohë aktivitete rekreative.

Së fundmi, kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës ka shkuar në fitnes, por jo me rroba sportive.

Ai edhe me kostum ka treguar se është në top formë.

Haradinaj shpesh ka postuar video edhe nga bjeshkët, duke ecur dhe vrapuar.

@ballkani.info

Ramush Haradinaj në top formë fizikisht 💪 #ramushharadinaj #fitnes #aak #kosova #shqip #albania #deçan #fyp #video

♬ original sound – Ballkani.info

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.