Haradinaj i ndan medalje familjes së heroit Kadri Bistrica (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Haradinaj i ndan medalje familjes së heroit Kadri Bistrica (FOTO)

NULL NULL
07/08/2022

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, i ka ndarë medalje familjes së heroit Kadri Bistrica.

Haradinaj, familjes Bistrica, për kontributin e dhënë i ndau medaljen “ME BESIM NË ZOT, ATDHE E SHTET”, transmeton Klankosova.tv.

“Kadri Bistrica, bashkëluftëtarët e tij Rexhep e Rifat Dedia, si dhe të gjithë ata që u sakrifikuan për ne, mbesin përherë në kujtesën historike shqiptare”, shkroi Haradinaj.