Haradinaj: Flamuri i Kosovës edhe njëherë u ngrit lartë nga vajza e artë

Haradinaj: Flamuri i Kosovës edhe njëherë u ngrit lartë nga vajza e artë

NULL NULL
2 months më parë

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka falënderuar Distria Krasniqin e Driton Kukën për fitoren e Medaljes së Artë në Lojërat Olimpike “Tokio 2020”.

“Flamuri i Republikës së Kosovës edhe njëherë u ngrit lartë nga Vajza e Artë. Faleminderit Distria! Faleminderit Driton Kuka!”, ka shkruar Haradinaj në Facebook.

“Jemi borxhli për secilin sukses dhe secilin emocion”, është shprehur Haradinaj.