Haradinaj: Do t'i ruajmë kujtimet më të mira për ty Vjosa! - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Haradinaj: Do t’i ruajmë kujtimet më të mira për ty Vjosa!

NULL NULL
30/06/2022

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka bërë homazhe te arkivoli i producentes Vjosa Berisha, e cila vdiq pak ditë më parë nga kanceri.

Haradinaj postoi një fotografi në rrjete sociale, duke shkruar: “Do t’i ruajmë kujtimet më të mira për ty Vjosa!”, njofton Klankosova.tv.

Veç Haradinajt, homazhe kanë kryer edhe kryeministri Albin Kurti, kryekuvendari Glauk Konjufca dhe kryetarë të tjerë.