Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hapet zyrtarisht televotimi përmes SMS-ve dhe opsioni ‘online’ në vote.klankosova.tv (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 01:30

“Kë doni ta shpëtoni?” – është hapur zyrtarisht televotimi i javës.

Këtë javë janë gjithsej gjashtë banorë të nominuar, derisa lista përfshin: Bleron, Domenikun, Adrin dhe Ilirianën, Lindën, Bucin dhe Albën.

Votoni përmes SMS-ve në grafikat poshtë ekranit ku shfaqet Big Brother VIP Kosova, si dhe online në vote.klankosova.tv .

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.