Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hapet sezoni në jugun shqiptar përmes “South Outdoor Festival” (VIDEO)

NULL NULL
01.05.2018 13:00

Nga jugu shqiptar, gazetarja Gonxhe Gërxhaliu na sjellë më shumë informata rreth festivalit “South Outdoor Festival” që u mbajt për disa ditë pranë detit Jon apo fshatin Vuno.

Ora 7 – Hapet sezoni në jugun shqiptar përmes "South Outdoor Festival" – Klan Kosova

Ora 7 – Hapet sezoni në jugun shqiptar përmes "South Outdoor Festival" – Klan Kosova Nga jugu shqiptar, gazetarja Gonxhe Gërxhaliu na sjellë më shumë informata rreth festivalit "South Outdoor Festival" që u mbajt për disa ditë pranë detit Jon apo fshatin Vuno.

Publiée par Ora Shtate nê Klan Kosova sur Mardi 1 mai 2018

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.