Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hakohet faqja e Asociacionit të Komunave të Kosovës

NULL NULL
27.04.2023 12:03
Asc

Faqja e Asociacionit të Komunave të Kosovës në rrjetin social në facebook, është hakuar.

Këtë e ka bërë të ditur kryetari i Asociacionit, Sazan Ibrahimi, anise nuk ka dhënë më tepër detaje përveç që fton ndjekësit, ta vizitojnë faqen e re për aktivitetet e tyre, transmeton klankosova.tv.

”Të nderuar miq,
Meqenëse faqja e facebook-ut e deritashme e Asociacionit të Komunave të Kosovës në facebook është hakuar, kemi qenë të detyruar që të krijojmë faqen tone të re.
Ju lutemi bëni like faqen e re (linku me poshtë) që të përcjellni aktivitetet tona.
Ju faleminderit!”

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.