Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Hajde më bëhuni bashkë me Azemin, na plasët zemrën” – i thotë Iliriana, Albës (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 17:43

Iliriana sot me Vesën e kanë këshilluar Albën për një gjë  e cila tashmë është temë diskutimi për javë të tëra në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova 2.

Ato i thanë asaj se duhet të lidhet më shpejtë dhe të fillojë një romancë me Azemin, i cili ka një kohë që e ka shprehur pëlqimin dhe dashurinë ndaj saj.

“Naj plasët zemrën hajdeni më bëhuni bashkë e lidhuni, nisni një lidhje dashurie”, ka thënë Ilirjana./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.