Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hainer: Muller është ikonë e Bayern

NULL NULL
nga Shpend Spahija 03.12.2023 12:54

Kryetari i Bayern Munich, Hubert Hainer, ka folur për rëndësinë e Thomas Muller në klub, shkruan mediumi gjerman BILD.

“Muller është ikonë e Bayern Munich. Ne të gjithë shpresojmë që ai ta përmbyllë karrierën në Munich. Jemi në bisedime dhe jam optimist se ai do të qëndrojë me ne.”, tha Hainer.

Kontrata me Thomas Muller me Bayern Munich skadon në qershor të vitit 2024.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.