Hadërgjonaj pas ndeshjes me Andorrën: Vështirë të përshkruhet me fjalë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hadërgjonaj pas ndeshjes me Andorrën: Vështirë të përshkruhet me fjalë (VIDEO)

NULL NULL
28.03.2023 23:47

Zhgënjimin e tij nuk mundi ta fsheh as futbollisti, Florent Hadërgjonaj.

Ai në një intervistë për Klan Kosova tha se ishte dashur që t’i fitonin tre pikët kundër Andorrës.

Hadërgjonaj tha se është vështirë të përshkruhet me fjalë.

“Atmosfera nuk është e mirë, jemi të zhgënjyer. Ne futbollistët kemi pritur më shumë”, tha Hadërgjonaj.

Kombëtarja e Kosovës në “Fadil Vokrri” mori veçse një barazim 1:1 kundër Andorrës.

Golin e epërsisë e realizoi Edon Zhegrova, në minutën e 59-të derisa pas dy minutash rezultati u barazua nga Berto.

Në muajin qershor, “Dardanët” do t’i kenë edhe dy ndeshje, kundër Rumanisë dhe Bjellorusisë.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS