Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gruaja e rrah burrin në Malishevë

NULL NULL
15.04.2023 11:48

Një grua është arrestuar në Malishevë, pasi që e njëjta ka sulmuar fizikisht bashkëshortin e saj.

Burri më pas është trajtuar në spital.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur mëngjesin e së premtes, njofton policia, përcjell Klankosova.tv.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.