Grimeri i Kim Kardashian krenar që është shqiptar - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Grimeri i Kim Kardashian krenar që është shqiptar

NULL NULL
03.05.2015 19:21

Mario Dedivanovic, shqiptari që grimon shumë yje të njohura në botë përfshirë edhe Kim Kardashian nuk ngurron ta shfaq origjinën e tij.

Sa herë që ka pasur mundësi ka treguar që është më prejardhje shqiptare, e së fundmi këtë gjë e ka bërë duke shpërndarë videoklipin e Bebe Rexhës.

Videon e ka shoqëruar me duart në formë shqiponje dhe ngjyrat “kuq e zi”.

lajme të ngjashme