Gresa: Më ka ngacmuar Ronaldo Nazario, isha pak e dehur dhe debatova me të se nuk e pëlqeja (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gresa: Më ka ngacmuar Ronaldo Nazario, isha pak e dehur dhe debatova me të se nuk e pëlqeja (VIDEO)

NULL NULL
08.03.2023 00:44

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Gresa në një bisedë që kishte me Vedatin dhe Artanin, ka zbuluar detaje nga flirtimi që pati ndodhur në mes të saj dhe ikonës së futbollit brazilian, Ronaldo Nazarios.

Gresa ka thënë se futbollisti nuk ishte në shijet e saj, ndërsa ka treguar se në gjendje të dehur kishte debatuar me të.

“Jam përlarë me Ronaldon, i kam thënë gjithçka sepse më ka ngucur. Isha pak e dehur, kemi qenë në grup dhe më pati frikësuar pak”, ka thënë Gresa pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.