Gresa: Biseda e djeshme me babin më ka jep forcë të vazhdoj tutje (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gresa: Biseda e djeshme me babin më ka jep forcë të vazhdoj tutje (VIDEO)

NULL NULL
10.01.2023 19:14

Gjatë një bisede në mes të Fisit dhe Gresës të zhvilluar në sallonin e shtëpisë më të përfolur të momentit në trojet shqipfolëse, atë të Big Brother VIP Kosova, kjo e fundit ka folur pak rreth surprizës së mbrëmshme nga babai i saj.

Gresa ka thënë se befasia që i erdhi mbrëmë nga “Vëllai i Madh” ka ndikuar në mënyrë pozitive në disponimin e saj dhe i ka dhënë fuqi për të vazhduar tutje.

“Kisha pas nevojë edhe më shumë për një përqafim, qe disa ditë thosha ‘dua t’ia dëgjoj zërin’, më ka ndihmuar, më ka dhënë forcë. Edhe ai është emocionuar e mërzitur, babushi”, ka thënë Gresa pos tjerash.