Grenell publikon fotografi të reja nga takimi Thaçi-Vuçiq në Shtëpinë e Bardhë

Grenell publikon fotografi të reja nga takimi Thaçi-Vuçiq në Shtëpinë e Bardhë

NULL NULL
9 muaj më parë

I Dërguari i Posaçëm i presidentit amerikan për dialogun, Richard Grenell, ka publikuar disa fotografi të reja nga takimi që presidenti i vendit Hashim Thaçi e kishte me homologun serb në Shtëpinë e Bardhë.

“Takimet në Shtëpinë e Bardhë me presidentët e Serbisë dhe Kosovës”, ka shkruar ai në Instagram.