Gratë i veshin burrat njëjtë, ky është reagimi kur shohin njëri-tjetrin (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gratë i veshin burrat njëjtë, ky është reagimi kur shohin njëri-tjetrin (VIDEO)

NULL NULL
29/06/2022

Një video me disa burra të veshur njësoj, është bërë virale në TikTok.

Llogaria me emrin Esra ka publikuar pamje të momentit kur burri i saj dhe i shoqeve, shfaqen të veshur njëjtë.

Krejt kjo ishte e planifikuar nga gratë.

Në videon e mëposhtme e cila ka mbledhur më shumë se 25 milionë shikime, mund të shihni reagimin e burrave kur takohen në restorant të veshur njësoj, njofton Klankosova.tv.

 

@essss61

♬ Monkeys Spinning Monkeys – Kevin MacLeod & Kevin The Monkey